daha fazla

Barbie Nerdy College Girl Barbie Nerdy College Girl 4.3 Wauies Wauies Gerçek bir hayvansever misiniz ? Sadece komik kedi videoları yeterince alamadım ya da köpek de senin en iyi arkadaşın olduğunu miyim ? Sonra Wauies... 4.5 Barbie Jewelry Artist Barbie Jewelry Artist Barbie yeni bir iş yapma takı vardır ve o da satın almak istiyorum mücevher Çeşidi onun fotoğraflarını manifatura müşterilerine çok vardır. Barbie ... 4.6 Barbie Christmas Surprise Barbie Christmas Surprise Barbie Ken ile bir Noel tarih var! Onu Noel kutlamak için hazır olsun yardımcı olabilir misiniz? Barbie güzel bir Noel kıyafeti seçmenize yardımcı.... 4.7 Barbie Tattoo Design Barbie Tattoo Design Barbie serin dövme olsun yardımcı olabilir misiniz? Barbie için güzel bir dövme seçin ve şablon iz. Eğer dövme istiyor ve şablon uygulamak nokta üz... 4.4 Super Barbie Closet Super Barbie Closet 4.3 Baby Barbie Allergy Attack Baby Barbie Allergy Attack 4.5 Cinderella Hair Salon Cinderella Hair Salon 4.4 Bahar Zamanı Bahar Zamanı Bahar Zamanı ile çok eğlenceli bir kız oyunu ekranlarınızda! Bahar geldi ve Lily çok heyecanlı. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika ... 4.4 Pembe Güzelliği Pembe Güzelliği Pembe Güzelliği Oyunu ile müthiş bir kız oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu benzersiz oyunda sevimli bir kız... 4.6 Barbie Bebek Çılgın Saçlar Barbie Bebek Çılgın Saçlar Barbie Bebek Çılgın Saçlar ile harika vakit geçirmeye başlayın. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda Barbie Bebeğin saçları il... 4.8 Okul Saç Modelleri Okul Saç Modelleri Okul Saç Modelleri ile şimdi ekranlarınıza çok eğlenceli bir kız oyunu getiriyoruz. Okullar açıldı, okul kıyafetinize uygun saç modellerini denemey... 4.4 Minik Kedi Bakımı Minik Kedi Bakımı Minik Kedi Bakımı ile bu sevimli yavru kediye bakım yapmaya ne dersiniz? O henüz çok küçük ve güzel bir bakıma ihtiyacı var. Kilit Oyun farkı ile e... 4.5 Pizza Karmaşası Pizza Karmaşası Pizza Karmaşası oyunu ile müthiş bir heyecan sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu beceri oyununda havada uçuşan pizza malzemelerin... 4.5 Flappy Küçük Midilli Flappy Küçük Midilli Flappy Küçük Midilli’de uçmayı bilmeyen bu sevimli midilli ile çok keyifli vakit geçireceksiniz. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenc... 4.4

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Barbie Saç Kesimi

Barbie Saç Kesimi

PEGI-7 PEGI 7   
4.3 2.658
Oy

Açıklama

Barbie Saç Kesimi isimli oyunda panik halinde olan Barbie'ye yardımcı olmalısın. Barbie'nin saçları berbat halde ve o çok mutsuz. Onun saçlarına bakım yaparak ve şekillendirerek ona yardım etmelisin. Kolay gelsin.

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Barbie Saç Kesimi isimli oyunu fare ile oynayabilirsiniz. Farenizi kullanarak tüm gereklilikleri yerine getirin ve Barbie mutlu olsun. iyi oyunlar!

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
melisanur +0 sikici|-(|-(|-(|-(|-(
galatasaray55 +2 çooook takılıyyo çareee