daha fazla

Five Days at Freddys: Rage at Night! Five Days at Freddys: Rage at Night! Beş gün Freddys oynamak: öfke şimdi gece! 3.8 Galaksi Kuşatması 2 Galaksi Kuşatması 2 Galaksi Kuşatması 2 ile macera kaldığı yerden devam ediyor! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda uzayın derinliklerine bir yol... 4.3 Yaratık Avı Yaratık Avı Yaratık Avı oyunu ile çok heyecanlı dakikalar sizleri bekliyor. Oyundaki yaratıkları yok etmek için harekete geçmelisiniz. Kahramanımızı kontrol ed... 3.9 Şampiyon Boksçu Şampiyon Boksçu Şampiyon Boksçu ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Kahramanımızın günlük hayatını yönetin ve onu boks maçlarına hazırlayın. Kili... 4.1 Kral İş Başında Kral İş Başında Kral İş Başında ile heyecan verici bir oyun daha Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşuyor. Kralın ülkesini saran düşmanlarla savaşması gerekiyor. O... 4.1 Doktor Mavi Ateş Doktor Mavi Ateş Doktor Mavi Ateş Oyunu ile çılgın dakikalar sizleri bekliyor! Kaos yaratmadan üstün başarısı olan doktora yardım edin ve ortalığı iyiden iyiye karı... 1 Zombi Vurma Zombi Vurma Zombi Vurma isimli oyunumuz ile zombilerin arasına dalıp, zombilerin soluğunu ensenizde hissetmeye ne dersiniz? Bu oyunda büyük bir kargaşa var ve ... 4 Bomba Atıyorum Bomba Atıyorum Bomba Atıyorum Oyunu ile açınızı gücünüz ayarlayın bombayı tam yerine fırlatın! İyi oyunlar! 4 Nokta Savaşı Nokta Savaşı Nokta Savaşı Oyunu ile harika bir macera ve savaş oyunu sizleri bekliyor! İyi oyunlar! 4.2 Balon Dövüş Turnuvası Balon Dövüş Turnuvası Balon Dövüş Turnuvası isimli bu oyunda süper bir dövüş turnuvası sizleri bekliyor. İyi oyunlar! 1 Yıldız Korsanı Başlangıç Yıldız Korsanı Başlangıç Yıldız Korsanı Başlangıç isimli bu uzay temalı oyunda süper bir maceraya hazır olun! İnsanlığı sadece sen kurtarabilirsin! İyi oyunlar! 1 Kaleyi Denizden Fethet Kaleyi Denizden Fethet Oyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler. 4.1 Amele Savaşı Oyunu Amele Savaşı Oyunu Amele Savaşı oyununda çeşitli silahlarınızı kullanarak karşınızdaki ameleyi yenin! Silahlarınızı kullanırken atış gücü ya da yer çekimi de iyi ayar... 4.2 Greedy Pirates Greedy Pirates 4.2 The Gunface The Gunface Zarar görmeden tüm düşmanları öldürerek bütün levelları tamamlayın. Düşmanların bıraktığı paraları toplayın. 30. levelı tamamladıktan sonra yeni si... 1

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Bot Savaşları 2

Bot Savaşları 2

4.7 5.801
Oy

Açıklama

Bot Savaşları 2 Oyunu ile bol sulu eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor! Ne kadar iyi nişancısınız gösterme zamanı geldi! Doğru açı ve güçle ateş edin ve hedefleri suya düşürün! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Bot Savaşları 2 adındaki bu eğlenceli beceri oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşunu kullanarak hedef alın ve ateş edin! Amaç hedefleri denize düşürüp yok etmek! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
fabian129 +0 cool spel wie het cool vind plusje