daha fazla

Felspire Felspire Felspire ile şimdi harika bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınıza gelen bu harika MMO oyunu ile sizi müthiş bir maceraya davet ediyoruz. K... World of Warships World of Warships Yoğun savaşlar denizde diğer oyunculara karşı oynamak ve denizler ekarte etmek için rakiplerinizi daha iyi oynamak! Her türlü farklı gemiler arasın... 4.9 Under Control Under Control Bu MMO savaş oyununda tüm dünya üzerinde kontrolü için mücadele! Güçlü ordu oluşturabilir ve tüm diğer oyuncular ve bu online savaş oyunu ittifakla... 4.9 Farm Day Farm Day Çiftlik kulübede tüm kayıp nesneler için arama. Kayıp öğeler ve bonus simgeler bularak çok para kazanabilirsiniz? Her türlü eğlence satın alarak çi... 5.1 Mahjong Düellosu Mahjong Düellosu Mahjong Düellosu oyunu size eğlenceli dakikalar yaşatıcak. Oyuna giriş yaparak gerçek kişilerle gerçek zamanlı olarak mahjong oynayabilirsiniz. Kil... Roulette Arena Roulette Arena 5.1 Oh My Ghost Oh My Ghost 4.8 Panzer General Online Panzer General Online Panzer General Online oyunu ile şimdi büyük bir ordu kumandanı olmaya hazır mısınız? Müthiş bir mücadele başlamak üzere! Kilit Oyun farkı ile ekran... 5.1 Cinderella Story Cinderella Story Cinderella Story ile en sevdiğiniz masal kahramanının büyülü dünyasına gitmeye hazır mısınız? Ekranlarınıza gelen bu muhteşem online oyunun harika ... 5.4 Anno Online Anno Online Anno Online oyunu ile şimdi denizlerin hakimi kimmiş herkese göstermeye hazır mısınız? Ünlü krallık yönetim oyunu serisi Annonun browser versiyonu... 5.1 Domino Latino Domino Latino Buraco Buraco 1 Domino Cubano Domino Cubano Tombola Tombola 4.8 Miramagia Miramagia 5.1

Açıklama

Goodgame Big Farm Oyunu ile sevilen Goodgames oyun stüdyolarının eğlenceli çiftlik oyunu sizlerle! Çiftliğinizi kurun ve en iyi çiftliğe siz sahip olun. İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Bu oyun fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşunu kullanaran oyun ekranındaki menüler yardımıyla çiftliğinizi işletin ve ürünlerinizi satıp para kazanın.

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
niels1230 +0 guzel oyun