daha fazla

Gum Drop Hop 4 Gum Drop Hop 4 4.3 Collect the Gift Collect the Gift Ipleri kesin ve o Noel arifesinde çocuklara onlara böylece hediyeler Santa torbaya düşmek almak için nesneleri kaldırın. Yol boyunca onlara dokunar... 4.5 Müşterileri Kurtar 3 Müşterileri Kurtar 3 Müşterileri Kurtar 3 ile muhteşem macera devam ediyor. Papanın pizza dükkanına gelen müşteriler yine tek tek kaybolmaya başladı. Kilit Oyun farkı ... 5.7 3 Pandas in Japan 3 Pandas in Japan 4.4 3D TD 3D TD 4.7 Hırsız Prens 2 Hırsız Prens 2 Hırsız Prens 2 ile harika dakikalar geçireceksiniz. Süper ötesi bir macera kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Oyundaki kurtarmanız gereken ya... 5.4 Portakal Şövalyeler 2 Portakal Şövalyeler 2 Portakal Şövalyeler 2 ile eğlenceli bir beceri oyunu kaldığı yerden devam ediyor! Portakal şövalyelerin yine başı dertte! Kilit Oyun farkı ile ekra... 4.8 Yangın Söndürme Yangın Söndürme Yangın Söndürme Oyunu ile süper bir itfaiye macerasına hazır mısınız? Ateşi söndürün, maceraya su sıkın! 4.2 Yuvarlak Şekerler Yuvarlak Şekerler Yuvarlak Şekerler Oyunu ile tatlı bir oyun daha karşınızda! Oynanışı çok basit olan bu eğlenceli beceri oyununda amaç tüm şekerleri çocuğa ulaştır... 4.4 Bombacı Robot Bombacı Robot Bombacı Robot Oyunu ile eğlenceli ve bol patlamalı eğlenceye merhabe deyin. Bu harika oyunda çok güzel zaman geçireceksiniz! Tüm bombaları patlatın... 1 Başka Bir Gezegen 2 Başka Bir Gezegen 2 Başka Bir Gezegen 2 Oyunu ile harika bir uzaylı oyunu sizleri bekliyor! Gezegende kaynak arayan uzaylının karşısına değerli bir taş yani elmas çıkı... 4.6 Pis Dünyalılar Pis Dünyalılar Pis Dünyalılar Oyunu ile bu sefer dünyalılar saldırıyor, uzaylılar savunuyor! Pis dünyalılar üzerinize gelirken yapmanız gereken tek şey var! Kendi... 4.4 Ninja Zombilere Karşı 2 Ninja Zombilere Karşı 2 Ninja Zombilere Karşı 2 Oyunu ile süper macera kaldığı yerden devam ediyor! Zombileri samuray kılıçınızla yok edin ve süper aksiyona cesur bir dalı... 4.6 Tony Labirent Kaçış Tony Labirent Kaçış Tony Labirent Kaçış isimli oyun ile Tonye yardım etmek ister misin? Tony bir labirentte sıkışıp kalmış ve yardımına ihtiyacı var. Onu tehlikelerde... 4.2 Süper Sapan Süper Sapan Süper Sapan isimli oyunumuz çok sevilen Angry 4.7

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Kızgın Büyükanne

Kızgın Büyükanne

PEGI-3 PEGI 3   
4.8 3.382
Oy

Açıklama

Kızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampasına gidelim ve büyükanneyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatalım! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kızgın Büyükanne ismindeki bu eğlenceli fırlatma oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak büyükanneyi fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatın. Ayrıca geliştirmeleri de satın almayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
galatasaray55 +0 ilk defa oynuyorum inşallah güzeldir