daha fazla

Dumb Ways to Die 2 Dumb Ways to Die 2 Bu küçük yaratıklar tehlikeli durumlara her türlü alıyorsanız. Bu gibi durumlarda sorumlu kişi sen ve onları kendi beceriksizlik kurtarmak için işi... 5.1 Hızlı Yumruklar Hızlı Yumruklar Hızlı Yumruklar oyunu ile şimdi ne kadar iyi bir dövüşçü olduğunuzu herkese kanıtlamaya hazır mısınız? Yumruklarınızı konuşturma zamanı geldi. Kili... 5 Gun Express Gun Express 1 Çılgın Polisler Çılgın Polisler Çılgın Polisler adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Çılgın polisler suçluları yakalayabilmek için farklı bir yol deniyorlar. Kilit Oyun ... 1 Mamutları Kurtar Mamutları Kurtar Mamutları Kurtar adlı oyunda sıradışı bir serüven karşınıza geliyor. Mamutlar donmuş biçimde karşınıza geliyor. Onların üzerine tıklayıp yıldızları... 5.1 Kedi Görevi Kedi Görevi Kedi Görevi ile şimdi harika bir beceri oyunu sizlerle. Sizin için tasarlanmış birbirinden güzel bölümlerde kediyi şekerlerle buluşturmanın yolları... 5.2 Özgür Fred Özgür Fred Özgür Fred oyununda küçükken en yakın arkadaşlarımız olan yunusların başı korsanlarla dertte! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli... 5.4 Yaramaz Araba Yaramaz Araba Yaramaz Araba Oyunu ile harika bir maceraya hazır olun! Bu araba çok yaramaz! 5.7 Kes Bakalım Kes Bakalım Kes Bakalım Oyunu ile sevilen oyun size Flash versiyonuyla merhaba diyor! Ne kadar beceriklisiniz görelim bakalım! 1 Mum Adam Mum Adam Mum Adam Oyunu ile muhteşem bir 3d maceraya hazır mısınız? Kaderini öğrenmek için yola çıkan Mum Adama katılın ve kendini harika bir serüvenin içi... 1 Kızgın Hayvanlar 3 Kızgın Hayvanlar 3 Kızgın Hayvanlar 3 Oyunu ile çılgın bir eğlenceye hazırlanın! Bu hayvanları kim çıldırtmış olabilir? İntikam peşinde olan kızgın hayvanlar hareket ... 5.2 Sarı Jöleler Sarı Jöleler Sarı Jöleler Oyunu ile müthiş bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Bu eğlenceli oyunda amaç jöleleri birleştirmek! Haydi bakalım şimdi küreleri... 1 Karanlığa Karşı Karanlığa Karşı Karanlığa Karşı Oyunu ile süper bir macera oyunu daha karşınıza geliyor! Karanlıktan korkar mısınız? O halde bu oyun tam size göre! En hızlı şekild... 5 Uzay Mekiği Yarışı Uzay Mekiği Yarışı Uzay Mekiği Yarışı Oyunu ile Amerika, Çin ile karşı karşıya geliyor, olaylar gelişiyor! Tarafınızın seçin ve bu çılgın uzay mekiği yarışının kazana... 5.3 Öfkeli Kalabalık Öfkeli Kalabalık Öfkeli Kalabalık Oyunu ile çılgın ve bir o kadar komik bir oyuna hazır mısınız? Bu eğlenceli fırlatma oyununda gıcık olduğunuz kişileri vurun ve on... 1

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Kızgın Büyükanne

Kızgın Büyükanne

PEGI-3 PEGI 3   
5.5 3.212
Oy

Açıklama

Kızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampasına gidelim ve büyükanneyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatalım! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kızgın Büyükanne ismindeki bu eğlenceli fırlatma oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak büyükanneyi fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatın. Ayrıca geliştirmeleri de satın almayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
galatasaray55 +0 ilk defa oynuyorum inşallah güzeldir