daha fazla

Deadlocked Deadlocked 4.2 Gravity White Ball Gravity White Ball 4.1 Furry Brothers Furry Brothers 4 Pou at the Farm Pou at the Farm 4.1 Tank Truck Driver Tank Truck Driver 4.3 Gravi Jello Gravi Jello 4.2 Titanların Yükselişi 2 Titanların Yükselişi 2 Titanların Yükselişi 2 ile harika dakikalar geçirmeye hazır mısınız? İlk bölümünde de olduğu gibi titanı kontrol ederek şehri ele geçirmek için tüm... 4.1 Uzaylılar ve Koyunlar Uzaylılar ve Koyunlar Uzaylılar ve Koyunlar ile şimdi sizi muhteşem bir hedef vur oyunu ile buluşturuyoruz. Uzaylılar dünyaya indi ve koyunları kaçırmak istiyorlar. Koyu... 4.2 Bulutlar Ülkesi Bulutlar Ülkesi Bulutlar Ülkesi ile sizi ekran karşısında çok eğlenceli anlar bekliyor. Kilit Oyun sayesinde oynama şansı yakalayacağınız bu oyunla zamanın nasıl g... 4.1 Ninja Kafalar Ninja Kafalar Ninja Kafalar ile süper eğlenceli saatler geçirmeye hazır olun. En iyi ninja olduğunuzu kanıtlamanız için bölümlerde diğer ninjaları alt etmeniz ge... 4.1 Bombaları Patlat Bombaları Patlat Bombaları Patlat ile sıradışı bir beceri oyunu sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza ulaşan bu çok bölümlü oyunda pembe bombaları patlatarak... 1 Savaşçılar Çağı Savaşçılar Çağı Savaşçılar Çağı Oyunu ile büyük bir macera tüm aksiyonuyla karşınızda! Askerlerinizi yönetin ve bu süper savaş oyununa kendinizi kaptırın! İyi oyun... 4.4 Cehennem Kargası Cehennem Kargası Cehennem Kargası Oyunu ile müthiş bir serüvene hazır mısınız? Cehennem kargası oyunu tüm aksiyonuyla size istediğiniz aksiyonu verecek! İyi oyunlar... 4.2 Peynire Ulaş Peynire Ulaş Peynire Ulaş Oyunu ile bu şirin fareye yardım etmeye ne dersiniz? Şimdi aklınızı kullanma ve peynire ulaşma zamanı! Ne kadar yetenekli olduğunuz gö... 4 Oyuncakları Devir Oyuncakları Devir Oyuncakları Devir Oyunu ile oyuncak dünyası sizleri bekliyor. Bu dünyada yok yok. Ne kadar iyi bir nişancısınız göstereceğiniz bu oyunda oldukça ke... 1

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Kızgın Büyükanne

Kızgın Büyükanne

PEGI-3 PEGI 3   
4.6 4.772
Oy

Açıklama

Kızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampasına gidelim ve büyükanneyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatalım! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kızgın Büyükanne ismindeki bu eğlenceli fırlatma oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak büyükanneyi fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatın. Ayrıca geliştirmeleri de satın almayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
galatasaray55 +0 ilk defa oynuyorum inşallah güzeldir