daha fazla

Kötü Domuzcuklar HD 3Kötü Domuzcuklar HD 3Kötü Domuzcuklar HD 3 Oyunu ile muhteşem bir oyun daha sizlerle buluşuyor! Kızgın kuşlardan intikam almak için hareket geçen kötü domuzcuklar ortalığı...8Çılgın KuşlarÇılgın KuşlarÇılgın Kuşlar ile muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu heyecan verici oyun size ekran karşısında ço...6Angry Birds Uzay HDAngry Birds Uzay HDAngry Birds Uzay HD Oyunu ile kızgın kuşları bir de yüksek çözünürlükle oynayın! Şimdi uzaydaki domuzlar düşünsün! İyi oyunlar!...8Top AtışıTop AtışıTop Atışı Oyunu ile nişan alın ve hedef doğru füzeyi fırlatın! Savaş başlıyor! İyi oyunlar!...8Uzaylılar ve KoyunlarUzaylılar ve KoyunlarUzaylılar ve Koyunlar ile şimdi sizi muhteşem bir hedef vur oyunu ile buluşturuyoruz. Uzaylılar dünyaya indi ve koyunları kaçırmak istiyorlar. Koyunla...6Tek Gözlü CanavarTek Gözlü CanavarTek Gözlü Canavar Oyunu ile sevimli canavara yardım edin ve gözünün ona kavuşmasını sağlayın! İyi oyunlar!...8Doğanın İntikamıDoğanın İntikamıDoğanın İntikamı Oyunu ile intikam sırası şimdi doğada! İnsanlığın pisliğinden ve kötü davranmasından bıkan doğa karşı saldırıya geçiyor ve ortalık ka...6Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2Kuklayı Patlat 2 Oyunu ile böylesine çılgın bir oyun oynamadınız! Aletleri alana yerleştirin ve kuklayı patlatın, bıçaklayın, hıncınızı ondan alın! Bi...8Çılgın DomuzlarÇılgın DomuzlarÇılgın Domuzlar Oyunu ile kızgın kuşlardan intikam alma vakti geldi! İyi oyunlar!...8Crazy Frog 1Crazy Frog 1Oyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler....8

Açıklama

Kızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampasına gidelim ve büyükanneyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatalım! İyi oyunlar!

Kontrol

Kızgın Büyükanne ismindeki bu eğlenceli fırlatma oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak büyükanneyi fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatın. Ayrıca geliştirmeleri de satın almayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140