daha fazla

Five Days at Freddys: Rage at Night! Five Days at Freddys: Rage at Night! Beş gün Freddys oynamak: öfke şimdi gece! 3.8 Zombie Demolisher 2 Zombie Demolisher 2 4.3 Chin Up Shin Up Chin Up Shin Up 4.2 Bread Pit Bread Pit 4.2 Angry Birds Stella Angry Birds Stella Angry Birds Stella adlı bu harika oyunda kızgın kuşlar geri dönüyor! Sevimsiz domuzlar yine iş başında, kuşların evine saldıran domuzlara engel olm... 4.2 Araba Servisi Parkı Araba Servisi Parkı Araba Servisi Parkı oyunu ile çok eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda bir araba ... 3.9 Askeri Kamyon Askeri Kamyon Askeri Kamyon oyunu ile çok eğlenceli bir araba oyunu oynamaya ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda amacınız aske... 4.2 Neşeli Market Neşeli Market Neşeli Market oyunu ile şimdi ne kadar iyi bir yöneticisiniz herkese göstermeye ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli ... 3.9 Hobo Hobo 4.6 Çöp Adam Sniper Takımı Çöp Adam Sniper Takımı Çöp Adam Sniper Takımı Oyunu ile büyük aksiyona hazır mısınız? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen ve nişan oyunları türündeki bu heyecan ... 4 Çiftlikte Futbol Çiftlikte Futbol Çiftlikte Futbol ile şimdi sizi muhteşem bir futbol oyunu ile buluşturuyoruz. Gollerin merkezi bu kez yeşil saha değil bir çiftlik. Kilit Oyun fark... 4.1 Mafya Krallığı Mafya Krallığı Mafya Krallığı ile şimdi muhteşem bir nişan oyunu oynamaya hazır mısınız? Bu oyun daha önce oynadığınız oyunlara hiç benzemiyor. Kilit Oyun farkı i... 4.3 Zombilerden Kaçış Zombilerden Kaçış Zombilerden Kaçış ile sizi mükemmel bir savaş oyunuyla buluşturuyoruz. Kahramanımızın peşindeki zombileri hedef alın ve tek tek yok edin. Kilit Oyu... 4.1 Balon Zombi 3 Balon Zombi 3 Balon Zombi 3 ile eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Siz de şimdi bir an önce Kilit Oyuna girin ve Balon Zombi 3 oyunu ile bu heyeca... 4.1 Rex New York'ta Rex New York'ta Dev Dinozor Rex geri döndü. New Yorku alt üst etmeye gelen Rexin bu benzersiz macerası ile çok eğleneceksiniz. Kilit Oyun aracılığı ile oynama şa... 4.4

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Kızgın Büyükanne

Kızgın Büyükanne

PEGI-3 PEGI 3   
4.6 4.448
Oy

Açıklama

Kızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampasına gidelim ve büyükanneyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatalım! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kızgın Büyükanne ismindeki bu eğlenceli fırlatma oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak büyükanneyi fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatın. Ayrıca geliştirmeleri de satın almayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
galatasaray55 +0 ilk defa oynuyorum inşallah güzeldir