daha fazla

Uzaylılar ve KoyunlarUzaylılar ve KoyunlarUzaylılar ve Koyunlar ile şimdi sizi muhteşem bir hedef vur oyunu ile buluşturuyoruz. Uzaylılar dünyaya indi ve koyunları kaçırmak istiyorlar. Koyunla...6Çılgın KuşlarÇılgın KuşlarÇılgın Kuşlar ile muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu heyecan verici oyun size ekran karşısında ço...6Kötü Domuzcuklar HD 3Kötü Domuzcuklar HD 3Kötü Domuzcuklar HD 3 Oyunu ile muhteşem bir oyun daha sizlerle buluşuyor! Kızgın kuşlardan intikam almak için hareket geçen kötü domuzcuklar ortalığı...8Uzay Mekiği YarışıUzay Mekiği YarışıUzay Mekiği Yarışı Oyunu ile Amerika, Çin ile karşı karşıya geliyor, olaylar gelişiyor! Tarafınızın seçin ve bu çılgın uzay mekiği yarışının kazananı ...6Peynir Çiftliği Yeni BölümPeynir Çiftliği Yeni BölümPeynir Çiftliği Yeni Bölüm Oyunu ile eğlence tüm hızıyla sürüyor! Peynirin peşindeki bu sevimli fareye yardım edin ve harika bölümlerle ne kadar becer...6Angry Birds StellaAngry Birds StellaAngry Birds Stella adlı bu harika oyunda kızgın kuşlar geri dönüyor! Sevimsiz domuzlar yine iş başında, kuşların evine saldıran domuzlara engel olmak ...6Crazy Birds 2Crazy Birds 2Mancınık ile çılgın kuşlar başlatın ve pembe domuzlar tarafından inşa yapıları devirmek. Domuzlar sakladı, ama sen kuş hepsini vurabilirsin? Sadece ba...6Zombi PrensZombi PrensZombi Prens Oyunu ile çılgın bir zombi oyunu daha sizlerle! Bu sefer siz zombi oluyorsunuz ve insanlara karşı savaşıyorsunuz. Hazır mısınız? Bu eğlenc...6Kaya ile Zombi EzmeceKaya ile Zombi EzmeceKaya ile Zombi Ezmece ile şimdi tüm macera severler ekran başına! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu benzersiz oyunda büyük bir kayayı kontro...6Çılgın KollarÇılgın Kollar“Bir macera oyunu beni ne kadar zorlayabilir?” sorunun cevabını bulmak için Çılgın Kollar Oyunu’nu bir kere oynamanız yeterli. Kilit Oyun aracılığı il...6

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle .

Açıklama

Kızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampasına gidelim ve büyükanneyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatalım! İyi oyunlar!

Kontrol

Kızgın Büyükanne ismindeki bu eğlenceli fırlatma oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak büyükanneyi fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatın. Ayrıca geliştirmeleri de satın almayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Beğenilen yorumlar

%name%
%name% %votes%%message%

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140
%name%
%name% %votes%%message%