daha fazla

Bread Pit Bread Pit 4.2 Whack My Phone Whack My Phone 4.1 Tank Truck Driver Tank Truck Driver 4.5 Kankalar Zombilere Karşı Kankalar Zombilere Karşı Kankalar Zombilere Karşı ile muhteşem bir savaş oyunu başlamak üzere! Bu iki arkadaşın size ihtiyacı var! Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza ge... 4.2 Counterstrike Combat Strike Counterstrike Combat Strike 4.4 Bulutlar Ülkesi Bulutlar Ülkesi Bulutlar Ülkesi ile sizi ekran karşısında çok eğlenceli anlar bekliyor. Kilit Oyun sayesinde oynama şansı yakalayacağınız bu oyunla zamanın nasıl g... 4 Balon Görevi Balon Görevi Balon Görevi ile çok eğleneceksiniz! Bölümlerde sizden istenen sayıda balonu okunuzu atarak patlatın ve görevi tamamlayın! Kilit Oyunun sizlerle b... 4.3 Süper Çöp Adam Süper Çöp Adam Çöp Adam’ın maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda gökyüzünde geçen muhteşem bir aksiyon sizler... 3.9 Bobby Yolda Bobby Yolda Bobby özel yetenekleri olan bir uzaylı. Uzaya geri dönmesi için bu özel yeteneklerini kullanarak uzay aracına binmesi gerekiyor. Kilit Oyun farkı i... 1 Flappy Bird Highscores Flappy Bird Highscores 4.1 Justin Bieber Diş Bakımı Justin Bieber Diş Bakımı Hayranı olduğunuz Justin Bieber’in diş bakımını yapmaya ne dersiniz? En güzel beceri oyunlarını ekranlarınıza getiren Kilit Oyun, size eğlenceli sa... 3.9 Kralı Soy Kralı Soy Kralı Soy Oyunu ile Robin Hood karşınıza geliyor! Bu eğlenceli oyunda kralın askerlerini etkisiz hale getirmeli ve ganimetlerini toplamalısınız! Eğ... 1 Korsanları Kurtar Korsanları Kurtar Korsanları Kurtar Oyunu ile müthiş bir korsan macerası yaşamaya hazır olun! Bu oyunda lanetlenmiş korsanları üstün nişancılık yeteneklerinizle kurt... 4.1 Aşık Domuzcuklar Aşık Domuzcuklar Aşık Domuzcuklar Oyunu ile kötü domuzcuklar bu sefer romantik bir bölümüyle ekranlarınızda! Aşık domuzcukları birbirlerine kavuşturun ve onları mut... 4.4 Zeka Çemberleri Zeka Çemberleri Zeka Çemberleri Oyunu ile harika bir zeka oyunu sizleri bekliyor! Parıltılı oyun ekranıyla dikkat çeken bu oyunda amaç basit, tüm çemberleri toplam... 1

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Kızgın Büyükanne

Kızgın Büyükanne

PEGI-3 PEGI 3   
4.6 3.697
Oy

Açıklama

Kızgın Büyükanne Oyunu ile büyükanne çok kızıyor ve ortalık karışıyor! Oldukça eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? O halde şimdi fırlatma rampasına gidelim ve büyükanneyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatalım! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kızgın Büyükanne ismindeki bu eğlenceli fırlatma oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak büyükanneyi fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatın. Ayrıca geliştirmeleri de satın almayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

:):(:O;((puke)(angry)(kiss)(-):D(cool);):p(devil):s(inlove)(+):|(highfive)(angel)(facepalm)|-((wasntme)|-);P
140
galatasaray55 +0 ilk defa oynuyorum inşallah güzeldir