daha fazla

Zombidle Zombidle 4.4 Spaceman Max 2 Spaceman Max 2 Uzay adamı Max bloklar böylece yerde delik aracılığıyla düşebilir kaldırarak düzeyleri arasında seyahat yardım. Patlayıcı madde ve tetikleyici maki... 4 Mixed World Mixed World 4.3 Fancy Diver 3 Fancy Diver 3 4 Slacking School Slacking School 4.3 Bubbles Shooter Bubbles Shooter 4 Baby Hazel Easter Fun Baby Hazel Easter Fun 4.2 Tatlı İntikam Tatlı İntikam Tatlı İntikam ile şimdi harika bir zeka oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu benzersiz oyunda sinirli babaya y... 4.1 Colorful Colorful 4.1 Okul Saç Modelleri Okul Saç Modelleri Okul Saç Modelleri ile şimdi ekranlarınıza çok eğlenceli bir kız oyunu getiriyoruz. Okullar açıldı, okul kıyafetinize uygun saç modellerini denemey... 3.9 Kova Polis Kova Polis Kova Polis ile şimdi harika bir macera başlamak üzere. Polis olmaya karar veren bu sevimli çöp kovasına katılın ve suçlu eşyaları tek tek yakalayın... 4.1 Zorlu Futbol Zorlu Futbol Zorlu Futbol ile sizi daha önce hiç tatmadığınız bir futbol oyunu deneyimine davet ediyoruz. Önce ülkenizi seçin ve bu muhteşem mücadele başlasın! ... 3.8 Zaman Yolcuları Zaman Yolcuları Zaman Yolcuları bugüne kadar benzerine rastlamadığınız, sıradışı bir macera oyunu. Kilit Oyun farklı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda size verilen... 1 Baloncuklar 2 Baloncuklar 2 Baloncuklar 2 Oyunu ile eğlenceli vakit geçireceksiniz! Diğer balon patlatma oyunlarından biraz daha farklı bir yapısı olan bu oyunda seçtiğiniz ba... 4.2 Yolculuk Yolculuk Yolculuk Oyunu ile siyah beyaz bir macera sizleri bekliyor! Bu ilginç grafiklere sahip oyun size çok güzel zaman geçirtecek ve olayları aydınlatmak... 1
Kutuları Yok Et

Kutuları Yok Et

4.1 224
Oy

Açıklama

Kutuları Yok Et isimli oyun ile ataride oynadığımız oyunu oynamaya hazır mısın? Üst üste gelen blokları fazla çoğalmadan tek tek tıklayarak yok etmelisin. 3 ya da daha fazla aynı renkte kutu görürsen hemen oraya tıkla ve yok et! İyi eğlenceler!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kutuları Yok Et isimli oyunumuz fare ile oynanmaktadır. Farenizi kullanarak yok etmek istediğiniz kutulara tıklayın ve onları patlatın.

Bir yorum yaz

140