daha fazla

Delicious Emily's Hopes and Fears Delicious Emily's Hopes and Fears 4.5 Gold Mine Gold Mine Mayın altın ve diğer kıymetli taşlar maden. Iki ya da daha fazlasının kombinasyonları halinde blokları kırmak için kazma at. Eğer madenci ulaşmasın... 5.5 Earth Taken 3 Earth Taken 3 Dünya uzaylılar tarafından devir alınmıştır! Bankası klonlama uzaylı kaçış ve bazı diğer kurtulanları kurtarmak. İnsan sığınağa olun ve yol boyunca... 5.6 Pyramid Maze Pyramid Maze 5.3 Mahjong Everyday Mahjong Everyday 5.3 Doors 2 Dave's New Job Doors 2 Dave's New Job 4.9 Damlaları Patlat Damlaları Patlat Damlaları Patlat ile şimdi ekran karşısında çok eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu hareketli oyunda yan ... 5.9 Piramitten Kaçış Piramitten Kaçış Piramitten Kaçış ile şimdi ne kadar zekisiniz görelim! Oyunda piramitten çıkmak için ipuçlarını toplayın ve en doğru stratejiyi oluşturun. Kilit Oy... 5.1 Süper Görüş Süper Görüş Süper Görüş Oyunu ile birlikte macera dolu saatler sizi bekliyor. Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşan bu oyunda heyecan dolu anlar yaşayacaksınız... 1 Koş Şövalye Koş Şövalye Koş Şövalye Oyunu ile şövalye koşmaya başlıyor ve ortalık karışıyor! Eğlenceli bir koşma oyunu daha karşınızda! Bu oyunda oldukça güzel zaman geçir... 1 At Hırsızı Oyunu At Hırsızı Oyunu At Hırsızı oyunu ile maceraya hazır olun millet! Güzel müzikler eşliğinde ata binmeye ne dersiniz? At kaçırarak eğleneceğiniz bu macera tam da ata ... 5.1 Katliam Katliam Katliam isimli gerilim dolu bu oyun ile maceraya hazır mısın? Bir telefon alıyorsun ve biri senden yardım istiyor. Ne yapacaksın? Hemen olayın yaşa... 5.4 Mısır Kralı Mısır Kralı Mısır Kralı Oyunu ile antik Mısır temalı giysi giydirme oyunu sizleri bekliyor. Kızlar, tasarıma hazır mısınız? Mısır firavununu dilediğiniz gibi g... 5.3 Yaşlı Deli Adam Yaşlı Deli Adam Yaşlı Deli Adam Oyunu ile maceracı ama bir o kadar da deli olan yaşlı adama yardım edin, güzel bir macera oyunu oynamanın tadını çıkarın. İyi oyunl... 1 Oynadığınız İçin Teşekkürler Oynadığınız İçin Teşekkürler Oynadığınız İçin Teşekkürler Oyunu ile sıradışı bir platform oyunu oynamaya ne dersiniz? Bu oyun tersten akıyor! İyi oyunlar! 4.9
Kutuları Yok Et

Kutuları Yok Et

5.4 221
Oy

Açıklama

Kutuları Yok Et isimli oyun ile ataride oynadığımız oyunu oynamaya hazır mısın? Üst üste gelen blokları fazla çoğalmadan tek tek tıklayarak yok etmelisin. 3 ya da daha fazla aynı renkte kutu görürsen hemen oraya tıkla ve yok et! İyi eğlenceler!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kutuları Yok Et isimli oyunumuz fare ile oynanmaktadır. Farenizi kullanarak yok etmek istediğiniz kutulara tıklayın ve onları patlatın.

Bir yorum yaz

140