daha fazla

Easter Card Match Easter Card Match 4.2 1010 Deluxe 1010 Deluxe Şimdi yepyeni bir 10x10 oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu harika oyunda yapmanız gerekenleri biliyorsunuz. B... 4.2 Santa Run 3 Santa Run 3 Koş ve her seviye sonunda kızak-stop (kızaklarımız bir otobüs durağı) yapmak için Santa ile atlama. Onlar sana saldırmaya karar verirseniz blokları... 4.3 Jewel Mysteries Jewel Mysteries 4.2 Koala Kid Koala Kid 4.2 Bubbles Shooter Bubbles Shooter 4.1 Monkey Go Happy Ninja Monkey Go Happy Ninja 3.9 3 Pandas in Japan 3 Pandas in Japan 4.3 Piramitten Kaçış Piramitten Kaçış Piramitten Kaçış ile şimdi ne kadar zekisiniz görelim! Oyunda piramitten çıkmak için ipuçlarını toplayın ve en doğru stratejiyi oluşturun. Kilit Oy... 4.2 Yumurta Sövalye Yumurta Sövalye Yumurta Sövalye ile muhteşem bir macera başlamak üzere. Uzun zamandır esaret altında bulunan Yumurta Şövalye artık özgür. Şimdi düşmanları ile karş... 4.2 Klonla Beni Klonla Beni Klonla Beni ile harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza ulaşan bu keyifli oyunda yapmanız gerekenler ise... 1 Bahçede Macera Bahçede Macera Bahçede Macera Oyunu ile harika bir gizli nesne oyunu oynamaya ne dersiniz? Dikkatinizi verin ve istenen gizli nesneleri bularak kendinizi gösterin... 4.4 Parlak Kareler Parlak Kareler Parlak Kareler Oyunu ile harika bir zeka oyunu oynamak üzeresiniz! Tetrise benzeye yapısıyla bu oyun size eğlenceli zaman geçirtecek bizden söyleme... 4.3 Yaprak Macera Yaprak Macera Yaprak Macera Oyunu ile muhteşem bir serüven sizleri bekliyor! Eğlenceli, renkli ve dopdolu bir oyun oynamak üzeresiniz! Ormanın içinde yaprağınızl... 1
Kutuları Yok Et

Kutuları Yok Et

4.1 224
Oy

Açıklama

Kutuları Yok Et isimli oyun ile ataride oynadığımız oyunu oynamaya hazır mısın? Üst üste gelen blokları fazla çoğalmadan tek tek tıklayarak yok etmelisin. 3 ya da daha fazla aynı renkte kutu görürsen hemen oraya tıkla ve yok et! İyi eğlenceler!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Kutuları Yok Et isimli oyunumuz fare ile oynanmaktadır. Farenizi kullanarak yok etmek istediğiniz kutulara tıklayın ve onları patlatın.

Bir yorum yaz

140