daha fazla

Thunderbirds Are Go: Team Rush Thunderbirds Are Go: Team Rush 4.2 Five Nights at Freddy's Five Nights at Freddy's 4.4 Bejeweled 2 Bejeweled 2 Bejeweled 2 oyunu ile harilka bir 3lü eşleme deneyimi sizlerle! Kilit Oyun farkıyla oynayabileceğiniz bu benzersiz oyunda sizi çok eğleceli anlar ... 4.4 Delicious Emily's New Beginning Valentine's Edition Delicious Emily's New Beginning Valentine's Edition 4.1 Delicious Emily's Childhood Memories Delicious Emily's Childhood Memories 4.2 Minecraft Tower Defence New Version Minecraft Tower Defence New Version 4.4 Space on the Case Space on the Case 4.2 Taşları Patlat Taşları Patlat Taşları Patlat ile sizi sıradışı bir beceri oyunu ile buluşturuyoruz. Çok bölümden oluşan bu eğlenceli oyunda başarılı olmak için bölümlerde aynı r... 4.1 Damlaları Patlat Damlaları Patlat Damlaları Patlat ile şimdi ekran karşısında çok eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu hareketli oyunda yan ... 4.1 Kahraman Kediler Kahraman Kediler Kahraman Kediler harekete geçiyorlar ve prenses kediyi kurtarmak için tilkilerle savaşıyorlar. Tilkileri yok ederek onların silahlarını alın ve büy... 4.5 Şeker Blokları Şeker Blokları Şeker Blokları ile ekran karşısında harika zaman geçirmeye hazır olun. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda 3ten fazla şek... 4.1 Kayıp Astronot Kayıp Astronot Kayıp Astronot ismindeki bu eğlenceli macera oyunu güzel grafikleri ve hoş sunumuyla sizi büyüleyecek! Kayıp astronotu kurtarmaya hazır mısınız?... 4.2 Zeki Gergedan Zeki Gergedan Zeki Gergedan Oyunu ile müthiş bir oyun sizleri bekliyor! Gergedanları çarpıştırın ve ne kadar zekisiniz gösterin! Bu eğlenceli zeka oyununa bayıla... 4.1 Kaset Macerası Kaset Macerası Kaset Macerası Oyunu ile sıradışı bir macera oyunu oynamaya hazır mısınız? Bu oyunda macera hiç bitmiyor! Amaç kasetçaları çalıştırmak! İyi oyunlar... 1 Yedi Deniz Solitaire Yedi Deniz Solitaire Yedi Deniz Solitaire Oyunu ile klasik Solitaire oyunu harika bir temayla evlerinize geliyor! Ne kadar zekisiniz görelim bakalım! Kağıt oyunlarındak... 4
Mücevher Gizemleri

Mücevher Gizemleri

8.9 59
Oy

Açıklama

Mücevher Gizemleri Oyunu ile zekanızı test edebileceğiniz harika bir oyun daha sizlerle! Mücevherleri patlatın ve puanları kapıp seviyeleri birer birer geçin! Çok renkli bir oyun sizleri bekliyor! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Mücevher Gizemleri isimli bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşunu kullanarak aynı türdeki mücevherlerden en az 3 tanesini yan yana getirin ve patlatın! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140