daha fazla

Best Pet Friends Best Pet Friends 10 Delicious: Emily's New Beginning Delicious: Emily's New Beginning 6.1 Witch Craft Witch Craft 5.3 Timsah Kral Timsah Kral Timsah Kral ile muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Timsah Kral sarayında altınlarını kaybetti. Şimdi onların hepsini tek tek toplaması ger... 1 Mamutları Kurtar Mamutları Kurtar Mamutları Kurtar adlı oyunda sıradışı bir serüven karşınıza geliyor. Mamutlar donmuş biçimde karşınıza geliyor. Onların üzerine tıklayıp yıldızları... 1 Mücevherleri Döndür Mücevherleri Döndür Mücevherleri Döndür ile şimdi harika bir platform oyunu oynamaya ne dersiniz? Mücevherleri döndürün ve 3lüleri yan yana getirerek yok edin. İşte b... 5.6 Bulutlar Ülkesi Bulutlar Ülkesi Bulutlar Ülkesi ile sizi ekran karşısında çok eğlenceli anlar bekliyor. Kilit Oyun sayesinde oynama şansı yakalayacağınız bu oyunla zamanın nasıl g... 5.1 Zeka Kareleri Zeka Kareleri Zeka Kareleri ile müthiş bir zeka oyunu sizlerle. Aynı renk kutuları yan yana getirin ve içerideki kutunun ortaya çıkmasını sağlayın. Kilit Oyun fa... 1 Çılgın Ninja Çılgın Ninja Çılgın Ninja ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Beceri oyunları türündeki bu oyunda, ninjayı kontrol edin ve tüm canavarları öldürmesini sağ... 5.6 Siyah Ninja Siyah Ninja Siyah Ninja ile oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir macera oyununu sizlerle buluşturuyoruz. Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşan ... 1 Ekmek Seven Çocuk Ekmek Seven Çocuk Bu müthiş platform oyununda ekmek seven küçük kahramanımızın ekmeğine kavuşup evine gitmesine yardımcı olmanız gerekiyor. Kilit Oyun ile bilgisayar... 1 2014 Nerede? 2014 Nerede? 2014 Nerede? Oyunu ile müthiş bir maceraya adım atmaya hazır mısınız? Bakalım 2014ü bulabilecek misiniz? 1 Pat Pat Balon Pat Pat Balon Pat Pat Balon Oyunu ile harika bir balon patlatma oyunu oynamaya hazır mısınız? Bu eğlenceli oyunda çok güzel zaman geçireceksiniz! Renkli ve keyif... 6 Cadı Kazanı Cadı Kazanı Cadı Kazanı Oyunu ile çılgın bir eğlence sizleri bekliyor! İnsanları yakalayıp kazana atın ve ne kadar hızlı ve beceriklisiniz görelim bakalım! İyi... 5 Zıplayan Ördek Zıplayan Ördek Zıplayan Ördek Oyunu ile süper bir maceraya zıplamaya var mısınız? Bu eğlenceli Mario türü oyunun diğer macera oyunlarından ayrılan bir yönü var! B... 5.4
Mücevher Gizemleri

Mücevher Gizemleri

5.8 59
Oy

Açıklama

Mücevher Gizemleri Oyunu ile zekanızı test edebileceğiniz harika bir oyun daha sizlerle! Mücevherleri patlatın ve puanları kapıp seviyeleri birer birer geçin! Çok renkli bir oyun sizleri bekliyor! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Mücevher Gizemleri isimli bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşunu kullanarak aynı türdeki mücevherlerden en az 3 tanesini yan yana getirin ve patlatın! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140