daha fazla

Pokemon Yellow Version Pokemon Yellow Version 4.4 Stray Knight Stray Knight 4 Bejeweled 2 Bejeweled 2 Bejeweled 2 oyunu ile harilka bir 3lü eşleme deneyimi sizlerle! Kilit Oyun farkıyla oynayabileceğiniz bu benzersiz oyunda sizi çok eğleceli anlar ... 4.2 Bug Match Bug Match Bu maç-3 böcekler Oyunda daha hataların üç bejeweled kombinasyonlar yapmaya çalışın. Kombinasyonlar yaparak uzakta açık tüm karanlık fayans miyim? ... 4.1 Candy Duels Candy Duels 4.1 Minecraft Avoider Minecraft Avoider 4.1 Duck and Eggs Duck and Eggs 4 Modern Savaşlar 2 Modern Savaşlar 2 Modern Savaşlar 2 ile bu muhteşem strateji oyunu kaldığı yerden devam ediyor. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen Modern Savaşlar 2 oyununda s... 1 Mantar Avcısı Mantar Avcısı Mükemmel başlayan bir günde her şey aniden kötüleşebilir. Mantar Avcısının çıktığı bu eğlenceli macera bakalım nasıl sonuçlanacak. Kilit Oyun fark... 1 Ninjaların İntikamı Ninjaların İntikamı Ninjaların İntikamı Oyunu ile ustaları öldürülen ninjaların muhteşem macerasına tanık olmaya hazır mısınız? Bu süper oyunda ninjaları kontrol edin ... 4.5 Canavar Savunması Canavar Savunması Canavar Savunması Oyunu ile büyük savaş kapıda! Ne kadar iyi bir lidersiniz görelim bakalım! Stratejik zekanızı çalıştırın ve ordularınızı geliştir... 4.1 Arka Kapı Arka Kapı Arka Kapı Oyunu ile eğlenceli bir macera oyunu sizleri bekliyor! Her yeri araştırın, ipuçların bir araya getirin, olayları aydınlatın ve bulmacalar... 4.2 İğneli Eşleme İğneli Eşleme İğneli Eşleme oyunu ile şekilleri eşleştirmeye ne dersiniz? Aynı şekilleri bir araya getirerek şekilleri yok edin ve oyunu kazanın. İyi eğlenceler ... 4.1 Robot Rick Robot Rick Robot Rick Oyunu ile çılgın bir bilim kurgu oyununa merhaba diyin! Robota yakıtıyla beraber çıkışa gitmesinde yardımcı olun! İyi oyunlar! 4.3 Uçmak Yok Uçmak Yok Uçmak Yok Oyunu ile uçmanın ve zıplamanın olmadığı bir platform oyunu oynamak üzeresiniz! İlginç bir fikirden çıkan bu oyun sizlere güzel zaman vaa... 1
Mücevher Gizemleri

Mücevher Gizemleri

4.2 60
Oy

Açıklama

Mücevher Gizemleri Oyunu ile zekanızı test edebileceğiniz harika bir oyun daha sizlerle! Mücevherleri patlatın ve puanları kapıp seviyeleri birer birer geçin! Çok renkli bir oyun sizleri bekliyor! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Mücevher Gizemleri isimli bu harika oyun fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşunu kullanarak aynı türdeki mücevherlerden en az 3 tanesini yan yana getirin ve patlatın! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140