daha fazla

Tıraş ZamanıTıraş ZamanıTıraş Zamanı ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu sizlerle. Kilit Oyun aracılığı ile ekrana gelen bu harika oyunda müşterilerinizi istedikleri biçimde ...8Bebek BalonuBebek BalonuBebekler nereden gelir? Tabiki bebek fabrikasından....8Organik ManavOrganik ManavOrganik Manav ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaşamaya hazır mısınız? Kilit Oyun sayesinde oynama şansı yakalayacağınız bu harika oyunda kend...Hot-Dog DükkanıHot-Dog DükkanıHot-Dog Dükkanı ile harika bir beceri oyunu karşınızda. Çalıştığınız Hot-Dog dükkanında bir gün şefiniz işleri size bırakıp giderse neler olur? Cevabı...8Dikiş AtölyesiDikiş AtölyesiDikiş Atölyesi ismindeki bu eğlenceli oyunda bir dikiş atölyesini yönetmeye ne dersiniz? Bu eğlenceli oyunda çok güzel zaman geçireceksiniz!...8Geliştirme İstasyonu 2Geliştirme İstasyonu 2Geliştirme İstasyonu 2 Oyunu ile uzaydan harika bir zeka oyunu karşınıza geliyor! Gelecekte geçen bu harika işletme oyuna bayılacak ve bağlanacaksınız...Ofis KurOfis KurOfis Kur isimli oyun ile harika bir ofis dünyası kurmaya ne dersin? Bu oyunda kendine ve çalışma arkadaşlarına en hoş ofis ortamını sen sun ve puanlar...8Alışveriş KrallığıAlışveriş KrallığıGeniş bir alışveriş merkezi inşa et ve tüm müşteriler senden alışveriş yapsın. Böylece en zengin tekstil iş adamı ol. Daha çok müşterinin ilgisini çek...8Alışveriş MerkeziAlışveriş MerkeziEn iyi alışveriş merkezini kurun ve geliştirmek için para kazanın....8SupermanagerSupermanagerOyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler....7.5

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle .

8107
Oy

Açıklama

Şeker Fabrikası isimli oyunda bir şeker fabrikası alıp orada en güzel şeker ve çikolataları üretmeye çalışacaksınız. Hazır mısınız? O halde bu eğlenceli oyunda başarılar!

Kontrol

Şeker Fabrikası isimli oyun fare ile oynanır. Farenizi kullanarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Beğenilen yorumlar

%name%
%name% %votes%%message%

Eğlenceli bir mesaj yaz

😃😔😵😭😷😡😘👎😁😎😉😆👹😒😍👍😑🙋😇😕😠😛😴😜
140
%name%
%name% %votes%%message%