daha fazla

Cosmoboy Cosmoboy Bütün paralar ve alanı modülleri toplamaya çalışın. Sizin uzay gemisi onarım işlemi yapmanız modülleri toplamak için astronot uzayda uçmak. İçin en... 4.5 Fuel Frenzy Fuel Frenzy Bu oyunda benzin istasyonunda çalışıyorum. Eğer tankı istasyonu dükkandan öğeler araba yakıt ikmali ve satabilir miyim? Olarak hızlı bir şekilde gü... 4.8 Flippy Wheels Online Flippy Wheels Online 4.2 Block Buster 2 Block Buster 2 4.4 Building Blaster Building Blaster 4.6 3D Okul Otobüsü Park Et 2 3D Okul Otobüsü Park Et 2 3D Okul Otobüsü Park Et 2 ile muhteşem bir park etmek oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile oynama şansı bulacağınız bu oyunda amacını... 4.3 Pizza Dükkanı Pizza Dükkanı Pizza Dükkanı ile şimdi müşterileri memnun etme zamanı! Bu harika oyunda bir pizza dükkanında çalışacaksınız. Müşterilerin siparişlerini alın ve he... 4.7 Dondurmacı Anne Dondurmacı Anne Dondurmacı Anne oyunu ile ekranlarınızın karşısında eğlenceli zaman geçirmeye hazır olun. Kilit Oyun farkı ile oynama şansı bulacağınız bu oyunda d... 4.6 Angry Flappy Birds Angry Flappy Birds Angry Flappy Birds ile ekran karşısında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Flappy Birdün d... 4.9 Velocity Wings Velocity Wings 1 Çılgın Havaalanı Çılgın Havaalanı Çılgın Havaalanı size eğlenceli dakikalar yaşatacak mükemmel bir beceri oyunu. Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşan bu oyunda havaalanına gelen yo... 4.3 Ressamlar Loncası Ressamlar Loncası Ressamlar Loncası Oyunu ile Leonardo Da Vinciye resim yaptırmaya hazır mısınız? 4.8 Parla Parla Parla Oyunu ile süper bir maceraya hazır mısınız? Işık kaynağını ayrı, karakteriniz ayrı kontrol ederek muhteşem bir serüvene çıkın! Şimdi oyun baş... 1 Limonata Dünyası Limonata Dünyası Limonata Dünyası Oyunu ile ticarete atılma zamanı geldi! Limonataları satın ve para kazanıp işleri büyütün. Hedef kitleniz, satış yerleriniz ve lim... 4.3 Başka Bir Gezegen 2 Başka Bir Gezegen 2 Başka Bir Gezegen 2 Oyunu ile harika bir uzaylı oyunu sizleri bekliyor! Gezegende kaynak arayan uzaylının karşısına değerli bir taş yani elmas çıkı... 4.6

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Şeker Fabrikası

Şeker Fabrikası

4.3 99
Oy

Açıklama

Şeker Fabrikası isimli oyunda bir şeker fabrikası alıp orada en güzel şeker ve çikolataları üretmeye çalışacaksınız. Hazır mısınız? O halde bu eğlenceli oyunda başarılar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Şeker Fabrikası isimli oyun fare ile oynanır. Farenizi kullanarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bir yorum yaz

140