daha fazla

Aqua Parking Aqua Parking 3.9 Mila's Magic Shop Mila's Magic Shop Eğer Mila onu sihirli alışveriş çalıştırmak yardımcı olabilir misiniz? . Mila günlük hedeflerini yapmak için ipuçları bir sürü sayaç üzerinden satm... 4.2 Dungeon Sweeper Dungeon Sweeper Eğlenceli bir mayın tarlası oyunu set bir zindana! Taşları, sandıklar ve fayans altında ne yalanlar öğrenmek için tıklayın: boşluk, hazine, ya da ö... 4.3 Knight Tower Knight Tower 4 Monkey Go Happy Ninja Monkey Go Happy Ninja 3.8 Suşi Ustası 2 Suşi Ustası 2 Suşi Ustası 2 ile şimdi uzakdoğu mutfağına muhteşem bir yolculuk başlıyor. Müşterilerinizin siparişlerini alın ve onlara en güzel suşileri hazırlay... 4.1 Organik Manav Organik Manav Organik Manav ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaşamaya hazır mısınız? Kilit Oyun sayesinde oynama şansı yakalayacağınız bu harika oyunda k... 4.2 Çılgın Havaalanı Çılgın Havaalanı Çılgın Havaalanı size eğlenceli dakikalar yaşatacak mükemmel bir beceri oyunu. Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşan bu oyunda havaalanına gelen yo... 4.1 Justin Bieber Diş Bakımı Justin Bieber Diş Bakımı Hayranı olduğunuz Justin Bieber’in diş bakımını yapmaya ne dersiniz? En güzel beceri oyunlarını ekranlarınıza getiren Kilit Oyun, size eğlenceli sa... 3.8 Moda Evi Moda Evi Moda Evi Oyunu ile harika bir giysi giydirme eğlencesine hazır mısınız, kızlar? Bu eğlenceli oyunda çok keyifli dakikalar sizleri bekliyor! Haydi b... 4.4 Başkanı Koru Başkanı Koru Başkanı Koru Oyunu ile kötü adamları durdurma zamanı geldi! Başkanın peşinde olan kötü adamlar hareket geçiyor ve ancak onları siz durdurabilirsini... 1 Kedi Kule Kedi Kule Kedi Kule Oyunu ile bol kedili müthiş bir oyun oynamaya hazırlanın! Kedilerden kule yapın ve yıldıza ulaşın. Ne kadar beceriklisiniz görelim bakalı... 4.4 Canavarları Yok Et Canavarları Yok Et Canavarları Yok Et Oyunu ile çılgın bir oyun oynamaya hazırlanın. Bu oyunda ne kadar iyi bir nişancısınız göreceğiz bakalım! Haydi şimdi canavarlar... 4.2 Gökdelen İnşa Et Gökdelen İnşa Et Gökdelen İnşa Et Oyunu ile müthiş bir gökdelen yapma şansı sizi bekliyor! Bu eğlenceli oyunda otelinize gelen müşterileri memnun edin, çalışanların... 4.3 Dondurmacı 2 Dondurmacı 2 Dondurmacı 2 oyunu ile havaların ısındığı bu sıcak günlerde harika dondurmalar hazırlamaya ne dersiniz? Dondurma dükkanınıza gelen müşterilere, onl... 4.2

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Şeker Fabrikası

Şeker Fabrikası

4.1 100
Oy

Açıklama

Şeker Fabrikası isimli oyunda bir şeker fabrikası alıp orada en güzel şeker ve çikolataları üretmeye çalışacaksınız. Hazır mısınız? O halde bu eğlenceli oyunda başarılar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Şeker Fabrikası isimli oyun fare ile oynanır. Farenizi kullanarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bir yorum yaz

140