daha fazla

Fire Helicopter Fire Helicopter Yangın helikopteri ile yangın uçun. Senin hortumu ile su almak için yol boyunca durdurun. Eğer yangın olsun, yangını söndürmek için su bırakın. Eğe... 4.8 Minions Coloring Book Minions Coloring Book 4.9 Father's Care Father's Care 4.6 A Stroll In Space A Stroll In Space 5.3 Canavar Bloklar Canavar Bloklar Canavar Bloklar ile muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda her biri farklı öze... 1 Neşeli Market Neşeli Market Neşeli Market oyunu ile şimdi ne kadar iyi bir yöneticisiniz herkese göstermeye ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli ... 5.5 Çöp Adam Blenderı Çöp Adam Blenderı Çöp Adam Blenderı ile şimdi sizi harika bir beceri oyunu ile buluşturuyoruz. Bu renkli oyunda yapmanız gereken tek şey çöp adamları tek tek toplayı... 5.5 Peynir Labirenti Peynir Labirenti Peynir Labirenti ile şimdi harika bir beceri oyunu sizleri bekliyor. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu eğlenceli oyunda peyniri labir... 1 Süper Hırsız Süper Hırsız Süper Hırsız ile harika bir macera sizi bekliyor. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyun ile Kilit Oyun farkını yaşamaya hemen ba... 1 Çılgın Havaalanı Çılgın Havaalanı Çılgın Havaalanı size eğlenceli dakikalar yaşatacak mükemmel bir beceri oyunu. Kilit Oyun farkı ile sizlerle buluşan bu oyunda havaalanına gelen yo... 5.1 Kedi Bakıcısı Kedi Bakıcısı Kedi Bakıcısı Oyunu ile birlikte minik ve sevimli kedilerin bakımını üstlenmeye ne dersiniz? Kilit Oyun aracılığı ile sizinle buluşan bu oyunda, ke... 1 Fare İstilası Fare İstilası Fare İstilası Oyunu ile sıradışı bir beceri oyunu sizleri bekliyor! Fareler her yeri istila ediyor ve onlardan kurtulma görevi size veriliyor! Aklı... 6 Paraları Topla Paraları Topla Paraları Topla Oyunu ile müthiş bir oyun sizleri bekliyor! Dikkat bu oyun sizde bağımlılık yapabiliriz! Paraları toplayın ve ne kadar zengin olabil... 5.3 Şeytanı Fırlat 2 Şeytanı Fırlat 2 Şeytanı Fırlat 2 Oyunu ile çılgın bir oyun daha karşınızda! Bu eğlenceli beceri oyunu ile şeytanı fırlatacak ve tüm melekleri alt edeceksiniz! Fırl... 1 Dondurmacı Kız Dondurmacı Kız Dondurmacı Kız Oyunu ile ne kadar güzel dondurma yapabilirsiniz görelim bakalım! Bu eğlenceli ve renkli oyunda çok keyifli dakikalar sizleri bekliy... 1

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

Şeker Fabrikası

Şeker Fabrikası

4.9 98
Oy

Açıklama

Şeker Fabrikası isimli oyunda bir şeker fabrikası alıp orada en güzel şeker ve çikolataları üretmeye çalışacaksınız. Hazır mısınız? O halde bu eğlenceli oyunda başarılar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Şeker Fabrikası isimli oyun fare ile oynanır. Farenizi kullanarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bir yorum yaz

140