daha fazla

Gem Boom Gem Boom 4.2 Third Kingdom Third Kingdom 4.3 King's Rush King's Rush 4.3 Catapon Catapon 4.1 Öfke Kılıcı Öfke Kılıcı Öfke Kılıcı ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Daha önce oynadığınız tüm dövüş oyunlarını unutun! Öfke Kılıcı sizi daha önce hiç yaşamadığınız... 4.2 Şeker Ev Şeker Ev Şeker Ev ile şimdi çok eğlenceli bir beceri oyununa ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu çok eğlenceli oyunda amacınız 3 ya da ... 4.1 Jewel Jewels Jewel Jewels 4.3 Buharlı Defineci Buharlı Defineci Buharlı Defineci ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Bu basit grafiklerle hazırlanmış oyunda çok eğlenceli anlar sizi bekliyor. Kilit Oyun arac... 1 Viking Ülkesi Viking Ülkesi Viking Ülkesi ile muhteşem bir strateji oyunu oynamaya hazır olun! Kilit Oyun aracılığıyla karşınıza gelen bu oyununda heyecan dolu bir savaş sizi ... 4.1 Kahramanları Tıkla Kahramanları Tıkla Kahramanları Tıkla ile çok eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda tek yapmanız gere... 4.1 Yumurta Sövalye Yumurta Sövalye Yumurta Sövalye ile muhteşem bir macera başlamak üzere. Uzun zamandır esaret altında bulunan Yumurta Şövalye artık özgür. Şimdi düşmanları ile karş... 4.2 Zindan Kabusları Zindan Kabusları Zindan Kabusları ile karanlığı hissetmeye hazır mısınız? Bu oyun sizi gerçekten ürkütecek. Şimdi tüm cesaretinizi toplayın ve karanlık zindanda yol... 4.3 Kahraman Savaşçı Kahraman Savaşçı Kahraman Savaşçı ile mükemmel bir savaş oyununu ekranlarınıza getiriyoruz. Kilit Oyun farkı ile oynama şansı yakalayacağınız bu oyunda kılıcınızı k... 4.2 Geriye Zaman 2 Geriye Zaman 2 Geriye Zaman 2 ile muhteşem macera kaldığı yerden devam ediyor. Kahramanımız bu sefer bir zaman makinesi satın alıyor ve 90lı yıllara geri dönüyor... 4.3 Obama Çılgın Kaçış Obama Çılgın Kaçış Obama Çılgın Kaçış Oyunu ile ilginç bir oyun daha sizlerle! Ne kadar dikkatlisiniz görelim bakalım. İpuçlarını toplayıp, olayları aydınlatın ve A.B... 4.2

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

4.1 100
Oy

Açıklama

Zeki Kahraman Oyunu ile macera ve zeka bir araya geliyor, harika bir oyun deneyimi sizleri bekliyor! Macerayı seven kahramanımız ile yola koyulun ve önüne çıkan engelleri zekanızı çalıştırarak aşın! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Zeki Kahraman isimli bu muhteşem zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyun bir macera oyunu gibi görünse de önünüze çıkan engelleri aşmanız için zekanızı kullanmalı ve bu Bejeweled tarzı mini oyunları geçmelisiniz Farenizin sol tuşunu kullanarak istenen türdeki simgeleri patlatın ve serüvene devam edin! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140