daha fazla

Easter Egg Mania Easter Egg Mania 4.9 The Dark Knight Rises The Dark Knight Rises 5.5 Astronot Astronot Astronotlar için hayat hiç de kolay değil. Bu yüzden bu oyunda pek kolay değil. Dünyadan ve yaşamdan uzak, ilginç bir gezegende mahsur kalan astron... 5.3 Candy Duels Candy Duels 4.8 BLOCnog BLOCnog 1 Cut the Rope: Time Travel Cut the Rope: Time Travel 4.7 Fruit Splash Fruit Splash 5.1 Zindandan Kaçış Zindandan Kaçış Zindandan Kaçış ile şimdi müthiş bir macera oyunu oynamaya hazır mısınız? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu oyunun retro grafiklerini... 1 Zombi Kamyonu 2 Zombi Kamyonu 2 Zombi Kamyonu 2 ile şimdi sizi harika bir macera ile buluşturuyoruz. Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda yapmanız gereken... 4.9 Ateş Elementi Ateş Elementi Ateş Elementi ile şimdi harika bir beceri oyunu sizlerle. Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda ateş elementi olacaksınız ve dü... 1 Gizemli Vadi Gizemli Vadi Gizemli Vadi ile bu sevimli genç kıza bu daha önce hiç gelmediği bölgeyi keşfetmesinde yardımcı olun. Çok dikkatli olmalısınız. Bir yanlış hareketi... 1 Justin Aşk Testi Justin Aşk Testi Justin Aşk Testi ile aşk oranızınız ölçme zamanı! Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu şahane kız oyunu Justin Bieber, Justin Timberlake, Ju... 5.8 Kralın Atlısı Kralın Atlısı Kralın Atlısı Oyunu ile at sürmeye ve aksiyona dalmaya hazır mısınız? Bu harika fantastik serüvende çok eğleneceksiniz! Haydi bakalım şimdi kılınıc... 4.9 Büyük Çatışma Büyük Çatışma Büyük Çatışma Oyunu ile aksiyon başlamak üzere! Bu süper macera oyununda atış yeteneğinizi gösterin ve karşınıza çıkan tüm düşmanları yok edin. Hay... 5.1 Bahçemi Koru Bahçemi Koru Bahçemi Koru Oyunu ile süper bir savunma oyunu oynamaya hazır mısınız? Stratejik zekanızı ortaya çıkarma zamanı geldi! Bu oyunda düşmanlarınızın ba... 5.5

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

5.1 90
Oy

Açıklama

Zeki Kahraman Oyunu ile macera ve zeka bir araya geliyor, harika bir oyun deneyimi sizleri bekliyor! Macerayı seven kahramanımız ile yola koyulun ve önüne çıkan engelleri zekanızı çalıştırarak aşın! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Zeki Kahraman isimli bu muhteşem zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyun bir macera oyunu gibi görünse de önünüze çıkan engelleri aşmanız için zekanızı kullanmalı ve bu Bejeweled tarzı mini oyunları geçmelisiniz Farenizin sol tuşunu kullanarak istenen türdeki simgeleri patlatın ve serüvene devam edin! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140