daha fazla

Blackjack Pro Blackjack Pro 4.4 Sugar Pop Sugar Pop Bu eğlenceli slot makinesi oyunu şeker Pop. Izgara içine her turda yeni şeker bırakın. Yukarı seviyeye ve yeni şeker ikramiye kilidini her seviyede... 1 Specter Knight Specter Knight 4.2 Furry Brothers Furry Brothers 4.8 Save My Garden 2 Save My Garden 2 4.5 Kedilerin Gücü 2 Kedilerin Gücü 2 Kedilerin başı yine belada! Kedilerin Gücü 2 oyununda şimdi onlara yardım etmeye ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu benzersiz... 5.3 Icy Wonders Icy Wonders Sirk Kaçkınları Sirk Kaçkınları Sirk Kaçkınları ile muhteşem bir macera oyunu oynamaya ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu çok renkli oyunda sirkten kaçan iki... 4.6 Hayvan Kurtarma Hayvan Kurtarma Hayvan Kurtarma ile eğlenceli mi eğlenceli bir platform oyunu oynamaya ne dersiniz? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu oyunda başarılı... 4.9 Zez Zez Zez ile şimdi muhteşem bir eğlence başlamak üzere! Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Zezde çok keyifli anlar yaşayacaksınız. Kilit ... 4.4 Archmage Kulesi Archmage Kulesi Archmage Kulesi ile şimdi müthiş bir macera başlamak üzere! Bu gizemli kulede kendi büyücülerinizi seçin ve onlarla birlikte bu maceraya atılın. Ki... 1 Ördeğin Savaşı Ördeğin Savaşı Ördeğin Savaşı ile çok eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? Bu sevimli ördeğe katılın ve düşmanlarına karşı verdiği amansız savaşta ona deste... 4.5 Hayaletleri Patlat Hayaletleri Patlat Hayaletleri Patlat ile muhteşem bir zeka oyunu daha sizlerle buluşuyor. Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza ulaşan bu eğlenceli oyun pek çok bölümden... 4.6 Usta Okçu 3D Usta Okçu 3D Usta Okçu 3D Oyunu ile süper bir hedef vur oyunu sizleri bekliyor! Okçulukta ne kadar ustasınız görelim bakalım! El ve göz koordinasyonu gerektiren... 4.4 Yalanlar Krallığı Yalanlar Krallığı Yalanlar Krallığı Oyunu ile müthiş bir serüvene hazır mısınız? Harika bir macera oyunu karşınızda! İpuçlarını toplayıp olayları çözün ve yalanlar k... 1

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

4.4 91
Oy

Açıklama

Zeki Kahraman Oyunu ile macera ve zeka bir araya geliyor, harika bir oyun deneyimi sizleri bekliyor! Macerayı seven kahramanımız ile yola koyulun ve önüne çıkan engelleri zekanızı çalıştırarak aşın! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Zeki Kahraman isimli bu muhteşem zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyun bir macera oyunu gibi görünse de önünüze çıkan engelleri aşmanız için zekanızı kullanmalı ve bu Bejeweled tarzı mini oyunları geçmelisiniz Farenizin sol tuşunu kullanarak istenen türdeki simgeleri patlatın ve serüvene devam edin! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140