daha fazla

Stella's Dress Up: Going Out Stella's Dress Up: Going Out Stella ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Kilit Oyun farkıyla ekranlarınıza gelen bu benzersiz oyunda çok sevdiğiniz Stella ile harika bir ge... 4 Trollface Quest Trolltube Trollface Quest Trolltube İnternet memes ve trollings dayalı tüm düzeyleri çözebilir mi? Komik noktası bitirmek ve her düzeyde bulmaca tıkla ve ne kadar alabilirsiniz bakın.... 4.4 Smarty Bubbles Smarty Bubbles Oyun ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler. 4.2 King's Return King's Return 4.3 Pasen Bejeweled Pasen Bejeweled 3.9 Goodgame Poker Goodgame Poker Poker konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız hemen ekran başına! Goodgame Poker oyunu size daha önce oynadığınız poker oyunlarını unutturmaya geli... 4.3 Korkusuz Tavşan Korkusuz Tavşan Korkusuz Tavşan ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Ekranlarınızın karşısındaki yerinizi alın! Kilit Oyun aracılığı ile oynayabileceğiniz bu ha... 4.5 Ekolojik Savaş Ekolojik Savaş Ekolojik Savaş ile şimdi dünyanın geleceği için savaşmaya hazır mısınız? Kilit Oyun aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu harika oyunda doğayı katle... 4.2 Sonic 9 Sonic 9 Sonicin düşmanları ile ölüm kalım savaşına dahil olmaya ne dersiniz? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu heyecanlı oyunda kim daha iyi her... 4.5 Kutsal Kahramanlar Kutsal Kahramanlar Kutsal Kahramanlar oyunu ile muhteşem bir serüvene çıkmaya hazır olun. Düşmanlarınız kutsal tapınağa saldırmak, ona zarar vermek istiyor. Siz ve ar... 4.1 Tükür Tükür Tükür Oyunu ile böyle oyun oynamadınız! Kahvesine yaptığı şeyden ötürü intikam peşinde olan bu gence yardım edin ve çok uzağa tükürmesini sağlayın.... 1 Küçük Savaşçılar Küçük Savaşçılar Küçük Savaşçılar Oyunu ile müthiş bir savaş sizi bekliyor! Bu oyunda stratejik kararlar almalı ve ordularınızı iyi yönetmelisiniz! Anlık savaşlarla... 4.5 Doğanın İntikamı Doğanın İntikamı Doğanın İntikamı Oyunu ile intikam sırası şimdi doğada! İnsanlığın pisliğinden ve kötü davranmasından bıkan doğa karşı saldırıya geçiyor ve ortalık... 4.2 Başka Bir Gezegen 2 Başka Bir Gezegen 2 Başka Bir Gezegen 2 Oyunu ile harika bir uzaylı oyunu sizleri bekliyor! Gezegende kaynak arayan uzaylının karşısına değerli bir taş yani elmas çıkı... 4.3 Zombi Ez Zombi Ez Zombi Ez oyunu ile zombilerle dolu soluksuz bir maceraya hazır olun. Zombiler sizi kovalarken siz aracınız ile hem kaçacak hem de zombilere ateş ed... 4.4

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

4.2 93
Oy

Açıklama

Zeki Kahraman Oyunu ile macera ve zeka bir araya geliyor, harika bir oyun deneyimi sizleri bekliyor! Macerayı seven kahramanımız ile yola koyulun ve önüne çıkan engelleri zekanızı çalıştırarak aşın! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Zeki Kahraman isimli bu muhteşem zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyun bir macera oyunu gibi görünse de önünüze çıkan engelleri aşmanız için zekanızı kullanmalı ve bu Bejeweled tarzı mini oyunları geçmelisiniz Farenizin sol tuşunu kullanarak istenen türdeki simgeleri patlatın ve serüvene devam edin! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140