daha fazla

Ninja Boy Ninja Boy 4.1 Darth Vader Hair Salon Darth Vader Hair Salon 4.3 Crazy Freekick Crazy Freekick 4 Reach The Core Reach The Core Eğer matkap ile mümkün olduğunca çok değerli malzemeler toplayabilir miyim? Plazma toplamak için gezegenin çekirdeğine almaya çalışın. Oraya için, ... 4.2 Minecraft Tower Defence New Version Minecraft Tower Defence New Version 4.4 Piramit Solitaire Piramit Solitaire Piramit Solitaire ile harika zaman geçirmeye hazır mısınız? Kilit Oyun farkı ile ekranlarınıza gelen bu keyifli zeka oyununda tüm kağıtları 13e eş... 4.1 Operation Machine Gun Operation Machine Gun 4 Lighting Bugs Lighting Bugs 3.9 Uç Helikopter Uç Helikopter Uç Helikopter ile şimdi harika bir oyun oynamaya hazır olun. Flappy Birdün yaratıcıları yine sizi deli edecek bir oyunla karşınızda. Helikopteri k... 3.9 Paragöz Biraderler Paragöz Biraderler Paragöz Biraderler oyununda sıradışı bir macera sizi bekliyor. Biraderler hapishaneden kaçıyorlar ve paraları toplamaya çalışıyorlar. Kilit Oyun a... 4.4 Renkli Gök Taşları Renkli Gök Taşları Renkli Gök Taşları ile çok sevdiğiniz türde, eğlenceli bir zeka oyunu sizlerle. Aynı renkteki taşları 3lü, 4lü ya da 5liler halinde yan yana get... 4.1 Velocity Wings Velocity Wings 4.2 Kutsal Kahramanlar Kutsal Kahramanlar Kutsal Kahramanlar oyunu ile muhteşem bir serüvene çıkmaya hazır olun. Düşmanlarınız kutsal tapınağa saldırmak, ona zarar vermek istiyor. Siz ve ar... 4.1 Maceracı Bir Ördek Maceracı Bir Ördek Maceracı Bir Ördek Oyunu ile ilginç bir konseptte çılgın bir oyun sizlerl buluşuyor! Bu oyunda bir ördeğin hikayesine siz yön vereceksiniz ve yaptı... 4.2 Süper İnek Avı Süper İnek Avı Süper İnek Avı Oyunu ile çılgın bir oyun sizleri bekliyor! İnekleri avlayın ve puanlarınızı arttırabildiğiniz kadar arttırın. Bakalım ne kadar bece... 1

Sevgili Ah, hayır Flash Player

Lütfen şu adresten güncel flash sürümünü yükleyin: Yükle.

4.1 94
Oy

Açıklama

Zeki Kahraman Oyunu ile macera ve zeka bir araya geliyor, harika bir oyun deneyimi sizleri bekliyor! Macerayı seven kahramanımız ile yola koyulun ve önüne çıkan engelleri zekanızı çalıştırarak aşın! İyi oyunlar!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Zeki Kahraman isimli bu muhteşem zeka oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyun bir macera oyunu gibi görünse de önünüze çıkan engelleri aşmanız için zekanızı kullanmalı ve bu Bejeweled tarzı mini oyunları geçmelisiniz Farenizin sol tuşunu kullanarak istenen türdeki simgeleri patlatın ve serüvene devam edin! İyi eğlenceler!

Bir yorum yaz

140